ERJ-UP6F1502V
Extended
Manufacturer
PANASONIC
MFR.Part #
ERJ-UP6F1502V
JLCPCB Part #
C4246644
Package
0805
Description
-55℃~+155℃ 15kΩ 500mW Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS