RN73C2A51RBTDF
MFR.Part #
RN73C2A51RBTDF
JLCPCB Part #
C4226366
Description
-55℃~+155℃ 100mW 51Ω Thin Film Resistor ±0.1% ±10ppm/℃ 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS