RN73C2A48R7BTDF
MFR.Part #
RN73C2A48R7BTDF
JLCPCB Part #
C4222057
Description
-55℃~+155℃ 100mW 48.7Ω Thin Film Resistor ±0.1% ±10ppm/℃ 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS