CRGH2512J120R
MFR.Part #
CRGH2512J120R
JLCPCB Part #
C2075146
Description
-55℃~+155℃ 120Ω 250V 2W Thick Film Resistor ±100ppm/℃ ±5% 2512 Chip Resistor - Surface Mount ROHS