RN73C2A442RBTG
MFR.Part #
RN73C2A442RBTG
JLCPCB Part #
C4322322
Description
-55℃~+155℃ 100mW 442Ω Thin Film Resistor ±0.1% ±10ppm/℃ 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS