RN73C2A39R2BTG
MFR.Part #
RN73C2A39R2BTG
JLCPCB Part #
C4157456
Description
-55℃~+155℃ 100mW 39.2Ω Thin Film Resistor ±0.1% ±10ppm/℃ 0805 Chip Resistor - Surface Mount