RN73C2A309RBTG
MFR.Part #
RN73C2A309RBTG
JLCPCB Part #
C4321618
Description
-55℃~+155℃ 100mW 309Ω Thin Film Resistor ±0.1% ±10ppm/℃ 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS