SMA-A0102BTNL12K
Extended
Manufacturer
TE Connectivity
MFR.Part #
SMA-A0102BTNL12K
JLCPCB Part #
C4094609
Package
0102
Description
-55℃~+155℃ 12kΩ 300mW Metal Film Resistor ±0.1% ±15ppm/℃ 0102 Chip Resistor - Surface Mount ROHS