RN73C2A28KBTDF
MFR.Part #
RN73C2A28KBTDF
JLCPCB Part #
C2093904
Description
-55℃~+155℃ 100V 100mW 28kΩ Thin Film Resistor ±0.1% ±10ppm/℃ 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS