RN73C2A2K2BTD
Extended
Manufacturer
TE Connectivity
MFR.Part #
RN73C2A2K2BTD
JLCPCB Part #
C1715344
Package
0805
Description
-55℃~+155℃ 100V 100mW 2.2kΩ Thin Film Resistor ±0.1% ±10ppm/℃ 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS