RN73C2A287KBTD
MFR.Part #
RN73C2A287KBTD
JLCPCB Part #
C1715973
Description
-55℃~+155℃ 100V 100mW 287kΩ Thin Film Resistor ±0.1% ±10ppm/℃ 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS