RN73C2A27R4BTG
MFR.Part #
RN73C2A27R4BTG
JLCPCB Part #
C4104497
Description
-55℃~+155℃ 100mW 27.4Ω Thin Film Resistor ±0.1% ±10ppm/℃ 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS