RN73C2A274RBTG
MFR.Part #
RN73C2A274RBTG
JLCPCB Part #
C4050860
Description
-55℃~+155℃ 100mW 274Ω Thin Film Resistor ±0.1% ±10ppm/℃ 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS