H83K3DCA
MFR.Part #
H83K3DCA
JLCPCB Part #
C1405108
Description
-55℃~+155℃ 250mW 3.3kΩ Metal Film Resistor ±0.5% ±50ppm/℃ 插件 Through Hole Resistors ROHS