RN73C2A1K1BTDF
MFR.Part #
RN73C2A1K1BTDF
JLCPCB Part #
C2094838
Description
-55℃~+155℃ 1.1kΩ 100V 100mW Thin Film Resistor ±0.1% ±10ppm/℃ 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS