RN73C2A1K07BTD
MFR.Part #
RN73C2A1K07BTD
JLCPCB Part #
C1716363
Description
-55℃~+155℃ 1.07kΩ 100V 100mW Thin Film Resistor ±0.1% ±10ppm/℃ 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS