CPF0201B604RE
MFR.Part #
CPF0201B604RE
JLCPCB Part #
C3976705
Description
-55℃~+155℃ 31.25mW 604Ω Thin Film Resistor ±0.1% ±25ppm/℃ 0201 Chip Resistor - Surface Mount ROHS