RN73C2A17K8BTG
MFR.Part #
RN73C2A17K8BTG
JLCPCB Part #
C4046641
Description
-55℃~+155℃ 100mW 17.8kΩ Thin Film Resistor ±0.1% ±10ppm/℃ 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS