RN73C2A14RBTDF
MFR.Part #
RN73C2A14RBTDF
JLCPCB Part #
C4287393
Description
-55℃~+155℃ 100mW 14Ω Thin Film Resistor ±0.1% ±10ppm/℃ 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS