RN73C2A13RBTDF
MFR.Part #
RN73C2A13RBTDF
JLCPCB Part #
C4235199
Description
-55℃~+155℃ 100mW 13Ω Thin Film Resistor ±0.1% ±10ppm/℃ 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS