RN73C2A13R3BTG
MFR.Part #
RN73C2A13R3BTG
JLCPCB Part #
C4053467
Description
-55℃~+155℃ 100mW 13.3Ω Thin Film Resistor ±0.1% ±10ppm/℃ 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS