RN73C2A13KBTD
MFR.Part #
RN73C2A13KBTD
JLCPCB Part #
C1715108
Description
-55℃~+155℃ 100V 100mW 13kΩ Thin Film Resistor ±0.1% ±10ppm/℃ 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS