RN73C2A33KBTD
MFR.Part #
RN73C2A33KBTD
JLCPCB Part #
C1715099
Description
-55℃~+155℃ 100V 100mW 33kΩ Thin Film Resistor ±0.1% ±10ppm/℃ 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS