3522180KJT
MFR.Part #
3522180KJT
JLCPCB Part #
C2081443
Description
-55℃~+155℃ 180kΩ 250V 3W Thick Film Resistor ±100ppm/℃ ±5% 2512 Chip Resistor - Surface Mount ROHS