RN73C2A115KBTD
MFR.Part #
RN73C2A115KBTD
JLCPCB Part #
C4207228
Description
-55℃~+155℃ 100mW 115kΩ Thin Film Resistor ±0.1% ±10ppm/℃ 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS