RN73C2A110RBTG
Extended
Manufacturer
TE Connectivity
MFR.Part #
RN73C2A110RBTG
JLCPCB Part #
C3947872
Package
0805
Description
-55℃~+155℃ 100mW 110Ω Thin Film Resistor ±0.1% ±10ppm/℃ 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS