RN73C1J931RBTG
MFR.Part #
RN73C1J931RBTG
JLCPCB Part #
C4270012
Description
-55℃~+155℃ 62.5mW 931Ω Thin Film Resistor ±0.1% ±10ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS