RN73C1J82R5BTD
MFR.Part #
RN73C1J82R5BTD
JLCPCB Part #
C1715366
Description
-55℃~+155℃ 50V 62.5mW 82.5Ω Thin Film Resistor ±0.1% ±10ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS