RN73C1J78K7BTD
MFR.Part #
RN73C1J78K7BTD
JLCPCB Part #
C1715453
Description
-55℃~+155℃ 50V 62.5mW 78.7kΩ Thin Film Resistor ±0.1% ±10ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS