RN73C1J681RBTD
MFR.Part #
RN73C1J681RBTD
JLCPCB Part #
C1715510
Description
-55℃~+155℃ 50V 62.5mW 681Ω Thin Film Resistor ±0.1% ±10ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS