RN73C1J60R4BTD
MFR.Part #
RN73C1J60R4BTD
JLCPCB Part #
C3982232
Description
-55℃~+155℃ 60.4Ω 62.5mW Thin Film Resistor ±0.1% ±10ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS