RN73C1J5R62BTDF
MFR.Part #
RN73C1J5R62BTDF
JLCPCB Part #
C4034907
Description
-55℃~+155℃ 5.62Ω 62.5mW Thin Film Resistor ±0.1% ±10ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS