RN73C1J549RBTDF
MFR.Part #
RN73C1J549RBTDF
JLCPCB Part #
C1729615
Description
-55℃~+155℃ 50V 549Ω 62.5mW Thin Film Resistor ±0.1% ±10ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS