RR03J1K3TB
MFR.Part #
RR03J1K3TB
JLCPCB Part #
C1365494
Description
-55℃~+235℃ 1.3kΩ 3W Metal Film Resistor ±300ppm/℃ ±5% 插件 Through Hole Resistors ROHS