RN73C1J4K53BTG
MFR.Part #
RN73C1J4K53BTG
JLCPCB Part #
C4164644
Description
-55℃~+155℃ 4.53kΩ 62.5mW Thin Film Resistor ±0.1% ±10ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS