RN73C1J499KBTDF
MFR.Part #
RN73C1J499KBTDF
JLCPCB Part #
C2093893
Description
-55℃~+155℃ 499kΩ 50V 63mW Thin Film Resistor ±0.1% ±10ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS