CRGH2010F52K3
MFR.Part #
CRGH2010F52K3
JLCPCB Part #
C2145405
Description
-55℃~+155℃ 1W 200V 52.3kΩ Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 2010 Chip Resistor - Surface Mount ROHS