RN73C1J487RBTG
MFR.Part #
RN73C1J487RBTG
JLCPCB Part #
C3969538
Description
-55℃~+155℃ 487Ω 62.5mW Thin Film Resistor ±0.1% ±10ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS