RN73C1J46K4BTD
MFR.Part #
RN73C1J46K4BTD
JLCPCB Part #
C1715036
Description
-55℃~+155℃ 46.4kΩ 50V 63mW Thin Film Resistor ±0.1% ±10ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS