RN73C1J45R3BTG
MFR.Part #
RN73C1J45R3BTG
JLCPCB Part #
C4336729
Description
-55℃~+155℃ 45.3Ω 62.5mW Thin Film Resistor ±0.1% ±10ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS