RN73C1J3K6BTD
MFR.Part #
RN73C1J3K6BTD
JLCPCB Part #
C1714980
Description
-55℃~+155℃ 3.6kΩ 50V 62.5mW Thin Film Resistor ±0.1% ±10ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS