RN73C1J357RBTG
MFR.Part #
RN73C1J357RBTG
JLCPCB Part #
C6407574
Description
-55℃~+155℃ 357Ω 63mW Thin Film Resistor ±0.1% ±10ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS