RN73C1J6K49BTG
MFR.Part #
RN73C1J6K49BTG
JLCPCB Part #
C4007158
Description
-55℃~+155℃ 6.49kΩ 62.5mW Thin Film Resistor ±0.1% ±10ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS