RN73C1J2K21BTG
Extended
Manufacturer
TE Connectivity
MFR.Part #
RN73C1J2K21BTG
JLCPCB Part #
C4080922
Package
0603
Description
-55℃~+155℃ 2.21kΩ 62.5mW Thin Film Resistor ±0.1% ±10ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS