RN73C1J28RBTD
MFR.Part #
RN73C1J28RBTD
JLCPCB Part #
C1714923
Description
-55℃~+155℃ 28Ω 50V 62.5mW Thin Film Resistor ±0.1% ±10ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS