RN73C1J287RBTG
MFR.Part #
RN73C1J287RBTG
JLCPCB Part #
C4120172
Description
-55℃~+155℃ 287Ω 63mW Thin Film Resistor ±0.1% ±10ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS