3430B2F3K9TDF
MFR.Part #
3430B2F3K9TDF
JLCPCB Part #
C20468976
Description
-55℃~+155℃ 1.5W 3.9kΩ Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 0612 Chip Resistor - Surface Mount ROHS