RN73C1J22R6BTDF
MFR.Part #
RN73C1J22R6BTDF
JLCPCB Part #
C1730504
Description
-55℃~+155℃ 22.6Ω 50V 62.5mW Thin Film Resistor ±0.1% ±10ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS