RN73C1J226RBTD
MFR.Part #
RN73C1J226RBTD
JLCPCB Part #
C1715190
Description
-55℃~+155℃ 226Ω 50V 62.5mW Thin Film Resistor ±0.1% ±10ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS