CFR200J18K
MFR.Part #
CFR200J18K
JLCPCB Part #
C1391724
Description
-450ppm/℃~0ppm/℃ -55℃~+155℃ 18kΩ 2W Carbon Film Resistor ±5% 插件 Through Hole Resistors ROHS